Trello (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: List
it: Elenco

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: Path
it: Percorso

en: Section
it: Sezione

en: Continue
it: Continua

en: Details
it: Dettagli

en: Select
it: Scegliere

en: Reload form
it: Ricaricare form
