Trello (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر
