Trello (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Path
lv: Ceļš

en: Continue
lv: Turpināt

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Select
lv: Izvēlēties
