Trello (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Path
ml: വഴി

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
