Trello (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Path
mn: Зам

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
