Trello (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်
