Trello (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Path
nl: Pad

en: Section
nl: Sectie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Due date
nl: Vervaldag

en: Select
nl: Selecteren

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: List name
nl: Lijstnaam

en: Reload form
nl: Formulier herladen

en: Explore
nl: Verkennen
