Trello (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Path
oc: Camin

en: Section
oc: Seccion

en: Continue
oc: Contunhar

en: Details
oc: Detalhs

en: Select
oc: Seleccionar

en: Reload form
oc: Recargar lo formulari
