Trello (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Path
pl: Ścieżka

en: Section
pl: Sekcja

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: API Key
pl: Klucz API

en: Details
pl: Szczegóły

en: Select
pl: Wybierz

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: List name
pl: Nazwa listy

en: Success!
pl: Sukces!

en: Reload form
pl: Przeładuj formularz
