Trello (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Path
sk: Cesta

en: Continue
sk: Pokračovať

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Select
sk: Zvoľte

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia
