Trello (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Path
sq: Pozicioni

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Details
sq: Hollësi
