Trello (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Path
sv: Sökväg

en: Section
sv: Sektion

en: Continue
sv: Fortsätt

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Details
sv: Detaljer

en: Due date
sv: Förfallodag

en: Select
sv: Välj

en: List name
sv: Listrubrik

en: Board
sv: Anslagstavla
