Trello (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Path
ta: பா​தை

en: Details
ta: விபரங்கள்
