Trello (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Select
th: เลือก
