Trello (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: List
tr: Liste

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Path
tr: Yol

en: Section
tr: Bölüm

en: Continue
tr: Devam et

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Select
tr: Seç

en: Reload form
tr: Formu yeniden yükle
