Trello (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Details
ug: تەپسىلاتى
