Trello (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Path
uk: Шлях

en: Section
uk: Розділ

en: Continue
uk: Продовжити

en: Details
uk: Подробиці

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Select
uk: Вибір

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: List name
uk: Назва списку

en: Success!
uk: Успіх!

en: Reload form
uk: Оновити форму

en: Board
uk: Дошка
