Trello (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Path
ast: Camín

en: Continue
ast: Siguir

en: Details
ast: Detalles
