Trello (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Path
be: Сцежка

en: Continue
be: Працягнуць

en: API Key
be: Ключ API

en: Details
be: Падрабязна

en: Select
be: Выбраць
