Trello (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Path
bg: Път

en: Continue
bg: Продължи

en: Details
bg: Детайли

en: Select
bg: Избери
