Trello (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: List
bn: তালিকা

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Details
bn: বিস্তারিত
