Trello (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Select
bo: གདམ་གསེས
