Trello (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Path
bs: Putanja

en: Continue
bs: Nastavi

en: Details
bs: Detalji
