Trello (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Continue
cy: Parhau

en: Details
cy: Manylion

en: Select
cy: Dewis
