Trello (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Path
da: Sti

en: Section
da: Sektion

en: Continue
da: Fortsæt

en: API Key
da: API-nøgle

en: Details
da: Detaljer

en: Select
da: Vælg

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Reload form
da: Genindlæs formular

en: Board
da: Forum
