Trello (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Path
et: Tee

en: Section
et: Sektsioon

en: Continue
et: Jätka

en: Details
et: Üksikasjad

en: Select
et: Vali
