Trello (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Select
eu: Aukeratu
