Trello (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Path
fi: Polku

en: Section
fi: Osio

en: Continue
fi: Jatka

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Select
fi: Valitse

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reload form
fi: Uudelleenlataa lomake
