Trello (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: List
fr: Lister

en: Subject
fr: Objet

en: Path
fr: Chemin

en: Continue
fr: Continuer

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Details
fr: Détails

en: Due date
fr: Date d'échéance

en: Select
fr: Sélectionner

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: List name
fr: Afficher nom

en: Success!
fr: Succés !

en: Reload form
fr: Recharger le formulaire

en: Explore
fr: Explorer
