Trello (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Path
gu: પાથ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Details
gu: વિગતો

en: Select
gu: પસંદ કરો
