Trello (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Path
he: מיקום

en: Continue
he: להמשיך

en: Details
he: פרטים

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Select
he: בחר
