Trello (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: List
hi: सूची

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Path
hi: मार्ग

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Configuration page
hi: कॉन्फ़िगरेशन पृष्ठ
