Trello (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Path
hy: Ուղի

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Details
hy: Մանրամասներ
