Trello (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: List
id: Daftar

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Path
id: Jalur

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Details
id: Rincian

en: Select
id: Pilih

en: Explore
id: Jelajahi
