Trello (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Path
is: Slóð

en: Continue
is: Halda áfram

en: API Key
is: API Lykill

en: Details
is: Nánar
