Trello (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: List
ja: リスト

en: Subject
ja: 件名

en: Description
ja: 説明

en: Path
ja: パス

en: Section
ja: セクション

en: Continue
ja: 継続

en: Details
ja: 詳細

en: Select
ja: 選択

en: Reload form
ja: フォームを再読み込み
