Trello (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Details
jv: Lengkapé
