Trello (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Path
ka: გზა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Details
ka: დეტალები
