Trello (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Path
kk: Жол

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Details
kk: Мәліметтер
