Trello (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Continue
km: បន្ត

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត
