Trello (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Success!
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ!
