Trello (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Path
ne: मार्ग

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Details
ne: विस्तृत
