Trello (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Path
nn: Sti

en: Continue
nn: Hald fram

en: Details
nn: Detaljar
