Trello (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
