Trello (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Path
ps: يونلور

en: Continue
ps: دوام

en: Details
ps: سپړنې

en: Select
ps: غوره
