Trello (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: List
pt: Lista

en: Subject
pt: Assunto

en: Description
pt: Descrição

en: Path
pt: Caminho

en: Continue
pt: Continuar

en: Details
pt: Detalhes

en: Select
pt: Selecionar
