Trello (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Path
ro: Cale

en: Continue
ro: Continuare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Details
ro: Detalii

en: Select
ro: Alege

en: Reload form
ro: Reîncarcă forma
