Trello (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Continue
si: පෙරට යන්න
