Trello (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Path
sl: Pot

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Details
sl: Podrobnosti
