Trello (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Path
ta: பாதை

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
